Adres: Soğanlık Yeni Mah. Mimar Sinan Cad. No 10/3 34880 Kartal - İSTANBUL +90 216 671 09 60

Hakkımızda

NETATEK; Elektronik Güvenlik sektöründe 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübenin bir araya gelmesiyle, sektörün geçiş güvenliği konusundaki uzman çözüm ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla kurulmuştur.

Emniyetin en önemli adımının kaliteli ürünler olduğu bilinciyle NETATEK, çözüm partnerlerini kalite esaslarına göre belirleyerek çalışmaktadır.

Bu anlayışla NETATEK, Kapı açma çözümlerinde, son kullanıcının güvenlik ve konfor ihtiyaçlarını dikkate alarak dünyanın 5 kıtasında 70 ülkeye 1992 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden ihracat yapan GIANNI firmasının Türkiye tek yetkili dağıtıcılığını üstlenmiştir.

Aynı zamanda Avrupa’nın kilit konusundaki lider üreticilerinden OPENERS & CLOSERS firmasının da Türkiye temsilciliğini üstelenen firmamız, kalite konusunda Avrupa ve Amerikan standartlarına uygun ürün yelpazesiyle müşteri ihtiyaçlarına en doğru ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Temsil ettiğimiz tüm kuruluşlar, yaşanabilir bir dünya ve çevre için sorumluluklarını yerine getirmekte ve düşük enerji tüketimli, uzun kullanım ömürleri olan ürünler üretmektedirler. Bununla birlikte üretim esnasında kullanılan malzemelerin geri dönüşümlü olmasına yüksek özen gösterilmektedir.

NETATEK, yüksek standartlara sahip kaliteli ürünler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en sağlıklı çözümleri sunmaktadır.

Kaliteli kilidin doğru adresi….