Adres: Soğanlık Yeni Mah. Mimar Sinan Cad. No 10/3 34880 Kartal - İSTANBUL +90 216 671 09 60

Haberler

NETATEK İSAF 2015 Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu

Türkiye’de Güvenlik sektörünün en önemli fuar organizasyonlarının başında gelen ISAF Fuarı, 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde  gerçekleştirildi.

NETATEK bu yıl, bilhassa kamu binalarında tesis edilen geçiş kontrol sistemlerinde ve yüksek güvenlik gerektiren tüm geçiş alanları için uygun olabilecek özel proje ürünlerinin de tanıtımını gerçekleştirdi.
Yüksek kalitedeki ürün gamıyla başta güvenlik sektörü olmak üzere bir çok faaliyet alanına yönelik kilit çözümleri sunan NETATEK, GEM GIANNI ve Openers & Closers markaları ile sektöre ve ziyaretçilere en son ürünlerini tanıttı.

Elektronik Güvenlik sektöründe, geçiş kontrol sistemleri için ihtiyaç duyulan
her türlü Elektrikli Kilit ve aksesuarlarında kaliteli ürün sağlamayı ilke edinen NETATEK, uzun yıllardır kalitesiyle güven veren, GEM Gianni ve Openers&Closers markalarının Türkiye tek yetkili dağıtıcılığını yürütmektedir.

Manyetik Kilitler, Elektrikli Kilit Karşılıkları, Elektrikli Kapı Sürgüleri, Manyetik-Mekanik Kilitler, Manyetik Kapı Tutucular, Çıkış ve Acil Çıkış Butonları ve pek çok ürünü içine alan geniş ürün yelpazesi ve yüksek güvenlik testlerinden onaylı ürünlerinin, Amerikan ve Avrupa normlarında (UL, TUV, CE, ISO, SGS) güvenlik ve kalite standartları mevcuttur.