Adres: Soğanlık Yeni Mah. Mimar Sinan Cad. No 10/3 34880 Kartal - İSTANBUL +90 216 671 09 60

Haberler

NETATEK, ISAF Exclusive  2017’de Ankara’lı müşterileriyle buluştu

Bu yıl ilk kez Ankara’da özel olarak planlanan yeni ISAF Exclusive, 7-8-9 Mart 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşti.
Marmara Fuarcılık, uzun yıllardır güvenlik sektöründe köklü bir yer edinmiş ve dünyanın bu alanda bilinen sayılı etkinliklerden biri haline gelmiş olan ISAF’ı bu kez oldukça farklı ve ayrıcalıklı bir organizasyon ile CONFEX konseptinde Ankaralı ziyaretçileriyle buluşturdu. Konferans ve Fuar konsepti ile hazırlanan organizasyonda birbirinden önemli kurum, kuruluş, dernek ve sektör firması yer aldı.

NETATEK, bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi ISAF Güvenlik fuarında yer alacak olmasıyla beraber, Ankara’da geçekleşen bu organizasyonda da yerini alarak Ankaralı müşteriyle onların mekanında bulunmayı tercih etti.

Konferansta bir de sunum gerçekleştiren NETATEK Genel Müdür Mehmet Taslak “Geçiş Kontrol Sistemlerinde Doğru Elektrikli Kilit Uygulamaları“ hakkında bilgiler verdi.

Güvenlik Sektöründe Geçiş kontrol sistemleri Elektrikli Kilit Çözümleri konusunda faaliyetlerini yürüten NETATEK fuardaki standında, Manyetik Kilitler, Elektrikli Kilit Karşılıkları, Elektrikli Kapı Sürgüleri, Manyetik-Mekanik Kilitler, Manyetik Kapı Tutucular, Çıkış ve Acil Çıkış Butonları ve pek çok ürünü içine alan geniş ürün yelpazesini ziyaretçileriyle buluşturdu.

NETATEK, GEM Gianni ve  Openers&Closers  firmalarının Türkiye tek yetkili dağıtıcılığını yürütmektedir.

Yüksek güvenlik testlerinden onaylı ürünlerimizin, Amerikan ve Avrupa normlarında
(UL, TUV, CE, ISO, SGS, GOST-R) güvenlik ve kalite standartları mevcuttur.